Kapat
Kredi

KURUMSAL

Oğuşlar GrupOĞUŞLAR GROUP Pellentesque lacus felis, pharetra ut placerat at, molestie nec tortor. Suspendisse sit amet dignissim eros. Mauris elementum vulputate magna, ac sagittis neque interdum at. Integer ac massa nisl.

Aliquam aliquam viverra orci ut dignissim. Ut molestie, orci id mollis mollis, mauris augue tempus lacus, a convallis augue ipsum sed odio. Curabitur quis nunc eget tortor bibre posuere.Proin vitae mi eros. Aliquam est turpis, scelerisque in luctus lacinia, dapibus sit amet quam. Nam ornare dapibus fermentum.

MİSYONUMUZ

Oğuşlar Group markasının tercih edilmesini sağlamak için; müşteri odaklı bir yaklaşımla dünyada meydana gelen sektörel gelişmeleri süratle hizmetlerimize yansıtmak, yenilikçi ve farklı olmak, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap vermek

VİZYONUMUZ

Otomotiv sektöründe örnek oluşturmak, Türkiye'de Oğuşlar isminin kaliteli hizmet anlayışı ile özdeşleşmesini sağlamak

FELSEMİZ

Mutlu müşteri, mutlu çalışan
Oğuşlar Group otomotiv, sağlıklı bir büyümenin müşterilerinin aldıkları hizmetin kalitesinden ve çözüm ortağı memnuniyetinden geçtiğinin bilincindedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise, mutlu çalışanlar ve kendisine hizmet sağlayan mutlu tedarikçiler ile olacaktır. Bu nedenle Oğuşlar Group otomotiv, müşterilerini, çalışanlarını ve tedarikçilerini iş ortakları olarak görür.

Oğuşlar Group otomotiv müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı olarak görmeyi ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu nedenle müşterilerinin her türlü gereksinimlerini gidermek için güçlü bir bilgi işlem altyapısı ve eğitimli personel oluşturmuştur.

Çözüm ortaklığı felsefesinin vazgeçilmez özelliği olarak Oğuşlar Group otomotiv’in tüm personeli, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmak ve memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır.

OĞUŞLAR Şirketler Grubu | Çakmak Mah. Akdeniz Cad. Dere Sok. No:153 Ümraniye - İSTANBUL / TÜRKİYE 0216 533 74 74 (Pbx)info@oguslargroup.com